امروز تماس بگیرید 66561410 21 (98+)
ســـاریناپـــروازپـــارس
جاذبه-های-توریستی-و-گردشگری-تایلند

جاذبه های توریستی و گردشگری تایلند، زیباترین جاذبه های توریستی و گردشگری تایلند

تایلند یکی از مناطق جذاب گردشگری و توریستی در جهان است، سواحل آرام و زیبا، شهرهای پر رفت و آمد، معابد باشکوه و طبیعت بی نظیر آن هر ساله توریست های زیادی را به خود جذب می کند. ما در اینجا تعدادی از بهترین جاذبه های توریستی و گردشگری تایلند را برایتان آورده ایم.

منطقه زیبای کرابی
 

منطقه زيباي كرابی که در سال های اخیر به یکی از جذاب ترین سواحل و مناطق توریستی و گردشگری جنوب شرق آسیا تبدیل شده است، در جنوب تایلند و در امتداد ساحل درياي آندامان قرار گرفته و رودخانه کرابی از درون آن می گذرد و به دریا می ریزد.

این منطقه زيباي توریستی گردشگری در تایلند ، با مساحتی حدود 4700 کیلومتر مربع، 130 جزیره بزرگ و کوچک دارد که بر جاذبه هاي آن افزوده است. سواحل ماسه ای سفید و صخره هاي زیبا و انواع گیاهان و جانواران محیطی برای آرامش و استراحت توریست ها جان می دهد. در كرابی می توان از قایق سواری در سواحل دریا و طبیعت وحشی و پارک های ملی و چشمه های آب گرم و آبشار های سرد لذت یک سفر خوب را برد.

منطقه زيباي كرابی در جنوب تایلند و در امتداد ساحل درياي آندامان قرار گرفته است.

قصر تابستانی بنگ پا این تایلند
 

قصر تابستانی بنگ پا این، قصر تابستانی پادشاهان تایلند بوده است. این قصر باغ های زیبایی دارد و با معماری اروپایی تزیین شده است. این قصر جزو زیبا ترین جازبه های گردشگری و توریستی تایلند می باشد.

وی اینتانون در تایلند
 

ویی اینتانون مرتفع ترین کوه تایلند به حساب می آید. ارتفاع آن بین 800 متر تا 2565 متر متغیر بوده که موجب بروز تغییرات آب و هوایی گردیده است. پارک ملی دویی اینتانون در استان چیانگ می تایلند، آبشارها و کوه های فراوان و تنوع زیستی بالایی دارد، دارای غار های متعدد و شگفت انگیز نیز است. این منطقه در حقیقت مامنی برای فعالیت ها و مناظر طبیعی متفاوت به شمار می رود. از این مکان به عنوان سقف تایلند نیز نام می برند.

بازار دمنوین سادواک تایلند
 

بازار دمنوین سادواک، بازاری شناور در بانکوک است که مواد غذایی محلی در آن به وفور یافت می شود. این بازار جزو مناطق دیدنی و زیبای گردشگری و توریستی در تایلند می باشد.

فستیوال لوی کراتونگ
 

لوی کراتونگ فستیوالی است که هر ساله در تایلند در شب ماه کامل دوازدهمین ماه قمری برگزار می شود. در این فستیوال مردم بالن های خود را به هوا می فرستند تا بد اقبالی از آنها دور شود و نور فانوس راه درست را در زندگی به آنها نشان دهد.

لوی کراتونگ فستیوالی است که هر ساله در تایلند در دوازدهمین ماه قمری برگزار می شود و جاذب گردشگران و توریس های زیادی به سمت خود می باشد.

کاخ بزرگ تایلند
 

کاخ بزرگ مجموعه ‌ای از ساختمانهای سلطنتی در بانکوک است که از قرن هجدهم میلادی تاکنون محل اقامت رسمی پادشاهان آن کشور بوده است . ساخت این مجموعه ساختمانی، از سال ۱۷۸۲ میلادی، آغاز شده و بطور مداوم، گسترش یافته است.

کاخ بزرگ در بانکوک، از قرن هجدهم میلادی تاکنون محل اقامت رسمی پادشاهان تایلند بوده است و همواره جزو جاذبه های دیدنی گردشگری آن به شمار رفته است.

معبد وات رونگ خون در چیانگ رای تایلند
 

معبد وات رونگ خون در چیانگ رای، توسط چیره دست ترین معماران و طراحان تایلند ساخته شده است. این معبد دارای نمای بسیار زیبای سفید و شیشه ای است که آن را در تمام دنیا خاص کرده است. معماری های بسیار زیبای این معبد واقعا چشم نوازند و نشان از هنر مردم این محل دارد.

معبد وات رونگ خون, دارای نمای بسیار زیبایی است که آن را در تمام دنیا خاص کرده است.

جزیره کو فی فی تایلند
 

اگر به دنبال آرامش می گردید، یک قایق اجاره کنید و به جزیره کو فی فی سری بزنید. جزیره کو فی فی، یکی از اصلی ترین جاذبه های توریستی و گردشگری تایلند می باشد.

معبد وا ماهاتات بانکوک
 

معبد وا ماهاتات یکی از معابد قدیمی است که در زمان پادشاه راما اول ساخته شده و از مهمترین جاذبه های گردشگری بانکوک است. مشهورترین بخش آن سردیس بوداست که با ریشه های درختان احاطه شده است.

معبد وا ماهاتات، از مهمترین جاذبه های توریستی و گردشگری بانکوک است.

رژه ماشین های تزیین شده با گل در تایلند
 

شمال تایلند به تنوع گل و گیاه شهرت دارد، به خصوص در ماه فوریه که بهترین ماه در چیانگ مای است. رژه ماشین های حامل افراد که با گل ها تزیین شده، ویژگی به یاد ماندنی این رویداد سالیانه است. بخش های مختلف این جشنواره شامل نمایش های هنری و مسابقات مختلف است که سه روزه در اولین آخر هفته ماه فوریه برگزار می شود.

تنوع گل و گیاه در شمال تایلند بسیار زیاد است.

پارک ملی فیل ها در چیانگ مای
 

اگر به حیوانات از جمله فیل علاقه دارید، به پارک ملی فیل ها در چیانگ مای سری بزنید. در این مکان می توانید از نزدیک با آنها ارتباط برقرار کنید اما سوار شدن بر آنها ممنوع است.

پارک ملی فیل ها در چیانگ مای یکی از جاذبه های دیدنی کشور تایلند میباشد.

معبد ترایمیت بانکوک

معبد ترایمیت یکی از دیدنی های بانکوک است که در شهر چینی ها قرار دارد و محل نگهداری بزرگ ترین مجسمه های بودای جهان با قدمت 700 ساله است.

معبد ترایمیت محل نگهداری بزرگ ترین مجسمه های بودای جهان در تایلند می باشد.