امروز تماس بگیرید 66561410 21 (98+)
ســـاریناپـــروازپـــارس
ده-مکان-توریستی-در-تور-هنگ-کنگ

ده مکان توریستی در تور هنگ کنگ

در این نوشته ده مکان توریستی هنگ کنگ که حتما در تور هنگ کنگ باید ببینید را می خوانید. شامل اسکای‌لاین هنگ کنگ که یکی از بهترین ها در تمام دنیا است و بازارهای پر سرو صدا و همچنین روستاهای باستانی و ... با سارینا تور همراه باشید.

1. اسکای‌لاین هنگ کنگ
 

مهم ترین جاذبه گردشگری هنگ کنگ آسمان خراش های بسیار زیادی هست که اطراف بندر ویکتوریکا در جزیره هنگ کنگ می‌توانید ببینید. در این نقطه از زمین، از هر جای دیگری برج‌های بلند بسیار زیادی وجود دارد و تماشای اسکای‌لاین این منطقه در شب و روز بسیار دیدنی است. در شب‌ها نمایش لیزرها و نورهای این آسمان‌خراش‌ها نیز جالب توجه است. زمان آن فرا رسیده ویزا هنگ کنگ خود را بگیرید و سفر به این کشور را آغاز کنید.

2. روستای محصور شده با دیوار
 

بله هنگ کنگ هم تاریخ دارد. هرچند که تاریخچه هنگ کنگ به روزهای کشتی‌های جنگی و ارتش بریتانیا و جعبه‌های مهمات نظامی آنها بر می‌گردد اما روستاهایی در هنگ کنگ نیز وجود دارند که قدمت آن ها از 500 سال نیز فراتر می‌رود. روستاهایی با دیوارهای دفاعی، مقبره‌های نیاکان و روستاییانی که هنوز لباس‌های سنتی خود را می‌پوشند را می توانید در تور هنگ کنگ ببینید.

3. جزیره لاما (Lamma Island)
 

اگر چند روز در هنگ کنگ پر جمعیت با ساختمان‌های بلندش زندگی کنید این احساس به شما دست خواهد داد که در یک اتاق تاریک زندگی می‌کنید. بهترین کاری که می‌توانید انجام بدهید چیست ؟ رفتن به جزیره لاما. جزیره‌ای روستانشین با جنگل‌های سرسبز، سواحل خالی و روستاهایی با رستوران‌های غذاهای دریایی. در این جریزه اتومبیلی وجود ندارد، پس بهتر است کفش‌های مناسبی بردارید و پاهای خود را آماده‌ی پیاده‌روی‌های طولانی کنید اگر قصد گشت و گذار در طبیعت در تور هنگ هنگ را دارید.

4. بازدید از بازارهای محلی در تور هنگ کنگ
 

یکی از چیزهای جالب که در تور هنگ کنگ متوجه آن خواهید شد این است که سوپرمارکت های بزرگ و هایپرمارکت‌های مختلفی در هر گوشه از شهر وجود دارد که از 7 صبح تا 11 کار می‌کنند اما با این حال هنوز مردم به خرید از بازارهای محلی می‌پردازند. از خرید ماهی بگیرید تا کیف‌های مختلف با برندهای تقلبی گوچی و ... هنگ کنگ برای هر چیزی بازار دارد. به عنوان یک گردشگر برای خرید سوغاتی از این بازارها اقدام کنید و ببینید که مردم این کشور چگونه زمان روزانه خود را صرف خرید‌های روزانه‌شان می‌کنند.

5. تله کابین Ngong Ping
 

در تور هنگ کنگ حتما تله کابین هنگ کنگ را امتحان کنید. این تله کابین با نام Ngong Ping با ارتفاع حدود 35 متر و طول 5.7 کیلومتر سیاحتی از منظر چشم پرنده ها در فراز قله کوه لانتاو (Lantau) و نمای زیبایی از دریای درخشان چین جنوبی خواهید داشت. منظره‌ای بسیار دیدنی و زیبا پیش روی شما خواهد بود و در انتهای این تور تله کابین به مجسمه 33 متری بودا تیان تان (Tian Tan Buddha) خواهید رسید که یکی از بزرگ‌ترین مجسمه‌های بودا در تمام دنیا است.

6. معابد
 

معابد همچنان نقش مهمی در زندگی هنگ کنگ‌ها و جشنواره‌های اصلی بازی می‌کنند، در تور هنگ کنگ مردم محلی زیادی را خواهید دید که هدایای مختلفی را برای خدای خود به این معابد می‌آورند. معابد شلوغ و پر سرو‌صدا که دائما دود چوب‌های معطر مختلف را خواهید دید و همچنین تزییناتی با نقش‌ها و طرح‌های سنتی چین که زیبایی خاصی به فضا بخشیده است.

7. ورزشگاه مسابقات اسب دوانی Happy Valley Racecourse
 

استادیوم اسب دوانی هنگ کنگ یکی از جاذبه‌های گردشگری مورد علاقه توریست‌ها در تور هنگ کنگ است. هر چهارشنبه شب به همراه مردم محلی به تماشای مسابقات اسب دوانی در این ورزشگاه زیبا بنشینید و از خوردن ساندویچ هات داگ لذت ببرید. نورپردازی زیبای این مکان به همراه نورپردازی آسمان‌خراش‌های اطراف استادیوم منظره کاملا دیدنی را ایجاد کرده است.

8. میدان مجسمه (Statue Square)
 

در زمان‌های گذشته هنگ کنگ مرکز قدرت استعماری بریتانیا در منطقه چین بود و میدان مجسمه هنگ کنگ محل ساختمان قانون گذاری با معماری مدرن در آن زمان بود. امروزه محل دیوان عالی هنگ هنگ است. با خیابان‌های وسیع در اطراف آن و سقف گنبدی ساختمان که نشانه‌ای از معماری دوران استعمار بریتانیا است حالا یکی از جاذبه‌های گردشگری در تور هنگ کنگ شده است.

9. خیابان ناتان (Nathan Road)
 

خیابان ناتان احتمالا یکی از زیباترین خیابان‌ها برای عکاسی در هنگ کنگ است. تابلوهای تبلیغاتی نئونی بزرگ و تبلیغات‌های گوناگون چشم انداز زیبایی را بوجود آورده است. تابلوهایی که در هر گوشه کناری از ساختمان‌ها آویزان شده‌اند و به نحوی به شما می‌گویند که اینجا مرکز تجاری بزرگی در هنگ کنگ است. اگر می‌خواهید در تور هنگ کنگ درخشندگی و زیبایی هنگ کنگ آن طور که در تصور دارید حتما به این خیابان سری بزنید.

10. پارک اقیانوس (Ocean Park)
 

پارک تفریحی اقیانوس نسخه‌ای هنگ کنگی از پارک تفریحی دیزنی‌لند کالیفرنیای آمریکا است. سرگرمی‌های متنوعی و تفریحات آبی و نمایش‌های متنوع چیزی است که در تور هنگ کنگ می‌توانید در این مرکز تفریحی بزرگ تجربه کنید. اگر در تور هنگ کنگ به همراه کودک خود می‌روید این مورد از جاذبه های توریستی گردشگری هنگ کنگ را نیز در لیست خود قرار دهید.