امروز تماس بگیرید 66561410 21 (98+)
ســـاریناپـــروازپـــارس
ویزای-خود-اشتغالی-کانادا

ویزای خود اشتغالی کانادا (Federal self-employed)

برای انجام مهاجرت خود اشتغالی کانادا شما نیاز به اطلاعات جامع و کافی در خصوص کشور مقصد دارید. تیم ساریناپروازپارس با همراهی سه دفتر مهاجرتی در کانادا پاسخگوی امین شما جهت اخذ ویزای خود اشتغالی کانادا می باشد. مهمترین نکته این است که متقاضی باید بتواند شرایط مناسبی از جهت ایجاد درآمد و شغل برای گذران زندگی خود و خانواده را به دولت کانادا اثبات نماید.
کانادا در حال حاضر جزو 10 کشور اول مناسب برای مهاجرت بوده و با توجه به خونگرمی و مهمان نوازی شهروندان کانادایی و دسترسی به امکانات پزشکی و تحصیلی و ایجاد شغل یکی از بهترین گزینه های مهاجرت می باشد. در کانادا کتابخانه های پیشرفته و اماکن تفریحی ویژه خانواده ها به وفور یافت می شود و از طرفی به خاطر داشتن اقتصاد پویا که به دلیل سیاستهای دولت کانادا دچار رکود نگشت ؛ بهترین گزینه مهاجرت خانوادگی می باشد.
برخی معایب کشور کانادا سرمای بیش از اندازه در زمستان در برخی شهرها، اقتصاد مبتنی بر مالیات سنگین، و هزینه های بالای زندگی می باشد که برای افراد تازه وارد به کانادا می تواند ایجاد اشکال نماید. پس داشتن یک حسابدار خوب و تلاش برای ایجاد یک شغل با درآمد مناسب می تواند به حضور دائمی بدون دغدغه کمک نماید.

چه کسانی برای خود اشتغالی می توانند اقدام نمایند؟

  • مشاغل حرفه ای، مترجم، تهیه کننده و آهنگ ساز، خواننده و نوازنده حرفه ای، روزنامه نگار، هنرپیشه و بازیگر، نقاش و مجسمه ساز، کشاورزان.
  • مشاغل نیمه حرفه ای، عکاس، کارشناس گرافیک، کارشناس انیمیشن، کارشناس بخش رادیو و تلویزیون، خبرنگار، طراح لباس و صحنه و نور، طراح دکوراسیون داخلی و منازل، مربیان پرورش اندام، طراحان لباس و الگو، سازندگان صنایع دستی، ورزشکاران، داوران
برای رشته های فوق نیاز به دانستن زبان نمی باشد. زبان در محیط آموخته می شود.

زمان انجام کار از شروع 22 تا 24 ماه

دارندگان سرمایه مناسب می توانند از طریق خرید ملک به فوریت صاحب پاسپورت کانادایی شوند.